-اجاره ماشین های مجهز دودیفرانسیلی (OFF ROAD) همراه با راننده حرفه ای

شما میتوانید با اجاره انواع ماشین های مجهز دو دیفرانسیلی، همراه با راننده های حرفه ای با برند « تشریفات آسیاپرواز» از تفریحات هیجان انگیز آف رود در کویرهای بینظیر خراسان جنوبی ، لذت ببرید.-ترنسفر تشریفاتی (VIP TRANSFER)

اگر به هر دلیلی مایل هستید حمل نقل مسافر و یا خود شما با رعایت آداب تجاری و پروتکل‌های تشریفاتی انجام شود می توانید از سرویس ترانسفر تشریفاتی برند «آسیاپرواز» استفاده نمایید.
شما می توانید از هر مبداء به هر مقصد و یا حتی در اختیار از ناوگان «تشریفات آسیاپرواز» استفاده نمایید 

مدیران، فعالان اقتصادی و افراد مهم اقتصادی به صورت مداوم در سفر هستند. فضای مبادلات تجاری در دنیای امروز نیازمند مراودات و برگزاری جلسات و مذاکراتی است که تداوم سفرها را اجتناب ناپذیر می نماید. حرکت از منزل یا محل کار به سمت فرودگاه و یا بلعکس نیز یکی از دغدغه‌های مهم این افراد است چرا که موضوعاتی نظیر ترافیک در مسیر، مسیریابی، پارک خودرو و حمل بار نیز نیازمند برنامه ریزی است.
برند «آسیاپرواز» مفتخر است تا با ناوگانی متنوع و به روز از برترین و جدیدترین خودروهای تشریفاتی روز جهان مسئولیت ترانسفر تشریفاتی شما و میهمانان محترم شرکتها، مؤسسات و برندها را بر عهده گیرد.
همانطور که تصدیق می فرمایید به واسطه ذات فعالیت این برند و ضرورت حفظ اسرار مشتریان امکان ارائه سوابق حرفه ای به صورت مستند ویدئویی وجود ندارد اما خوشبختانه این برند دارای سوابق مستندی است که کوچکترین دل نگرانی و حساسیت شما را بر طرف خواهد کرد.